نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ تماس بگیرید

به راهنمایی نیاز دارید؟

75 25 57 66 (021)

لیبل

همه چیز در مورد لیبل دزدگیر

لیبل دزدگیر چیست ؟

نوعی دزدگیر در بازار وجود دارد که به تگ نرم یا لیبل شهرت دارند . لیبل های دزدگیر هم همانند تگ های دزدگیر مکمل گیت های دزدگیر فروشگاهی در فروشگاه ها ، مغازه ها و … به شمار می آیند . 

لیبل های دزدگیر نوعی برچسب امنیتی هستند که برای جلوگیری از سرقت محصولاتی که نمیتوان برای آنها از تگ استفاده کرد کاربرد دارند مانند : بدلیجات ، داروها ، عطرها ، لوازم آرایشی ، لوازم و التحریر ، کتاب و … .

لیبل هارا باید بر روی سطح صافی از محصول چسباند و از خمیدگی و فشار به آنها جلوگیری کرد . لیبل ها هم همانند تگ ها از فرکانس های مختلفی برخوردارند و باید با دزدگیر فروشگاهی هم فرکانس خود تهیه شوند . لیبل ها شامل تکنولوژی AM و RF هستند . لیبل های AM برای گیت های ضدسرقت AM و لیبل های RF مطابق با فرکانس گیت RF مورد استفاده قرار می گیرند . 

بهترین نوع لیبل AM موجود در بازار با نام لیبل DR شناخته می شود . لیبل AM از 4 لایه تشکیل شده است و بر روی آن یک بارکد سوری حک شده است . اندازه لیبل ای ام 1 در 4/5 است . 

لیبل های RF نیز برای دزدگیرهای RF مطابق با فرکانس گیت RF مورد استفاده قرار می گیرند . لیبل های RF معمولا دارای فرکانس های 8/2 و 4/7 هستند و بیشتر از این لیبل ها استفاده می شوند . لیبل های RF به صورت بارکدی ( یک بارکد سوری روی لیبل حک شده و کارایی ندارد ) و یا لیبل سفید ( این نوع لیبل قابلیت چاپ با لیبل پرینتر را دارد ) عرضه می شود . سایز لیبل های ار اف 3*3 ، 4*4 و 5*5 است . هرچه اندازه لیبل RF  بزرگتر باشد گیرایی آن بیشتر است . لیبل های 4*4 بیشترین طرفدار را در بازار دارند . به بهترین نوع لیبل RF در بازار لیبل پشت آبی می گویند . لیبل های RF به صورت رول های 1000 تایی به فروش می رسد . 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *