تگ های دزدگیر ضد سقت فروشگاهی از نظر سیستم کارکرد :

تگ های دزدگیر ساخته شده از مواد پلاستیکی بوده و از نظر سیستم کارکرد و تکنولوژی به دو نوع RF و AM تقسیم می‌شوند . تگ RF برای استفاده در گیت‌های دزدگیر فروشگاهی RF و تگ AM برای استفاده در گیت های دزدگیر فروشگاهی AM طراحی و ساخته می‌شوند. فرکانسی که هر تگ ایجاد می‌کند ثابت است و قابل تغییر نیست و این فرکانس بایستی هماهنگ با فرکانس گیت دزدگیر در فروشگاه باشد . تگ های AM دارای یک نوع فرکانس کاری می باشند اما تگ های RF دارای 4 پهنای باند فرکانسی 3/25 ، 4/7 ، 8/2 ، 9/5 و 10/2 می باشد .


انواع تگ دزدگیر از نظر شکل ظاهری :
از آنجا که اجناس موجود دارای اشکال  و جنس های مختلفی هستند ، نمی‌توان برای تمامی آن‌ها از یک نوع تگ دزدگیر استفاده کرد . به عنوان مثال استفاده از تگ ضد سرقت صدفی که بیشتر در فروشگاه‌های پوشاک کاربرد دارند ، قابل استفاده برای اشیایی مانند عینک ، کیف و کفش ، جواهرات و غیره نیستند . در نتیجه تگ‌های مختلفی در اشکال گوناگون برای استفاده در انواع کالاها طراحی و ساخته شده‌اند . قیمت تگ دزدگیر علاوه بر سیستم کارکرد ، تحت تأثیر شکل ظاهری تگ و همچنین قدرت تگ هم هست .


تگ گلفی :

تگ گلفی یکی از پرکاربردترین و قوی ترین تگ ها در بازار می باشد . تگ گلفی در دو نوع تکنولوژی RF و AM مورد استفاده قرار می گیرند . تگ گلفی دارای استحکام بالایی می باشد . تگ گلفی به علت شباهت زیاد با توپ گلف به این نام شناخته شده است . از تگ گلفی برای پوشاک با سایز بزرگ استفاده میشود . 


تگ صدفی :

تگ صدفی هم مانند تگ گلفی از جمله پرکابردترین تگ‌ دزدگیر مورد استفاده در فروشگاه‌های لباس است . تگ صدفی در دو نوع تکنولوژی RF و AM مورد استفاده قرار می گیرند . تگ صدفی دارای سطح صاف و براق است . 


تگ پنسیل ، مدادی و یا قلمی : 

تگ پنسیل در بازار با نام تگ مدادی یا تگ قلمی نیز شناخته شده است . تگ پنسیل ، مدادی و یا قلمی در دو نوع تکنولوژی RF و AM مورد استفاده قرار می گیرند . هرچقدر طول تگ پنسیل ، مدادی و یا قلمی بیشتر باشد فریت داخل آن نیز بلند تر و در نتیجه قدرت تگ پنسیل ، مدادی و یا قلمی بیشتر می شود . از تگ پنسیل ، مدادی و یا قلمی برای کیف و کفش و اجناسی مانندنظیر آنها استفاده می شود . از تگ پنسیل ، مدادی و یا قلمی با استفاده از لنیارد هم میشه استفاده کرد . 

نحوه استفاده از تگ پنسیل ، مدادی و یا قلمی به دو صورت است :
1 - تگ پنسیل ، مدادی و یا قلمی در پوشاک و البسه با پین بسته می شود .
2 - تگ پنسیل ، مدادی و یا قلمی در کیف و کفش و اجناس دیگر با استفاده از بند استفاده می شود .


تگ مربعی RF : 

تگ مربعی یکی از تگ های سبک موجود در بازار است . تگ مربعی دارای تکنولوژی RF است . ضخامت تک مربعی نسبت به تگ های دیگر کمتر است . قیمت تگ های مربعی نسبت به سایر تگ های دزدگیر کمتر است . 


تگ سنسورماتیک : 

تگ سنسورماتیک یکی از قوی ترین تگ ها بشمار می آید . تگ سنسورماتیک از گیرایی بالایی برخوردار است . تگ سنسورماتیک دارای قفل محکم و جنس بدنه با استحکام است . تگ سنسورماتیک به دلیل اینکه با جدا کننده مخصوص تگ سنصوررماتیک باز می شود از ایمنی بالایی برخوردار می باشد زیرا دسترسی به این جدا کننده ها برای عموم به دلیل سایز جدا کننده ها و قیمت جدا کننده ها راحت نیست به همین دلیل سرقت را سخت تر می کند . همچنین جدا کننده های تگ سنسورماتیک مکانیکی هستند یعنی دارای اهرم می باشند . سوزن های تگ سنسورماتیک دارای نوع خاصی است و از سوزن های دیگر نمی توان با تگ سنسورماتیک استفاده کرد .


تگ مینی صدفی : 

تگ مینی صدفی یکی از پرکاربردترین تگ ها در بازار می باشد . تگ مینی صدفی که با نام تگ مینی شل تگ میدی دام نیز در بازار شناخته میشو د . تگ مینی صدفی در دو نوع تکنولوژی RF و AM مورد استفاده قرار می گیرند .


تگ یوفو :

نام دیگر تگ یوفو تگ گریف است . تگ یوفو یا گریف در دو نوع تکنولوژی RF و AM مورد استفاده قرار می گیرند . تگ گریف در دو سایز به قطرهای 40 میلیمتر و 50 میلیمتر در بازار موجود است . تگ گریف یا یوفو از گیرایی خوبی برخوردار است . جنس بدنه تگ گیریف یا یوفو دارای استحکام بالایی است . از تگ گریف یا یوفو برای تمام لباس ها استفاده می شود . از تگ گریف یا یوفو با بند لنیارد و یا با پین هم می شود استفاده کرد .


تگ مثلثی : 

تگ مثلثی به دلیل وزن سبک و اندازه کوچک به عنوان تگ محبوب برای کالاهایی مانند شال و روسری است . تگ مثلثی ظاهری شبیه به مثلث کوچک دارد که یک برجستگی برروی یکی از راس های تگ مثلثی موجود است . سوزن تگ مثلثی به واسطه این قسمت به کالا متصل می شود . تگ مثلثتی در دو باند AM و RF موجود است . از تگ مثلثی به همراه پین یا لنیارد هم می شود استفاده کرد . تگ مثلثی در دو نوع تکنولوژی RF و AM مورد استفاده قرار می گیرند . 


تگ عینک : 

تگ عینک مخصوص محافظت از عینک طراحی شده است . تگ عینک به دو صورت آچارخور و مگنتی در دسترس است . تگ عینک آچارخور دارای آچار مخصوص برای باز کردن آن است . تگ عینک در دو نوع تکنولوژی RF و AM مورد استفاده قرار می گیرند .


تگ پاندا : 

تگ پاندا به دلیل شکل ظاهری عروسکی که دارد بیشتر در فروشگاه های پوشاک بچه گانه و کیف و کفش استفاده می شود . قیمت تگ پاندا در مقایسه با سایر تگ های دزدگیر مقرون به صرفه تر است . تگ پاندا در دو رنگ سفید و مشکی موجود است . تگ پاندا در دو نوع تکنولوژی RF و AM مورد استفاده قرار می گیرند . 


تگ بطری : 

تگ بطری مربوط در کالاهایی مانند نوشابه ، بطری آب معدنی و نظایر آنها مورد استفاده می باشد . تگ بطری دارای تکنولوژی RF است .تگ گلفی - تگ صدفی - تگ مینی صدفی - تگ پنسیل - تگ سنسورماتیک - تگ گریف - تگ یوفو - تگ قارچی - تگ مستطیل - تگ مربع - تگ مثلثی - تگ عینک - تگ عدسی - تگ پاندا - تگ دایره ای - تگ لیپو - تگ جواهر - تگ مینی دام - تگ میدی دام - تگ ماکسی - تگ مینی شل - تگ میدی شل - تگ مدادی - تگ قلمی - تگ x40 - تگ x50 - تگ بطری - تگ اسپایدر - تگ ارزان - تگ ریز - تگ کارکرده - تگ دست دوم - تگ مقرون به صرفه - تگ اقتصادی


 
پارس افزار ارائه دهنده برترین راه حل های امنیتی و تجهیزات فروشگاهی